Sönmez Küp Nargile Kömürü

Hindistan cevizi kabuğundan üretilmektedir,

Küp şekliyle merak uyandırır,

Kömürün yakımı kolaydır,

Nargile içim keyfini arttırır,

Kanserojen madde içermez,

Ağırlığının %5i kadar kül bırakır

Kararma yapmaz

Nargilenin tadını bozmaz

Piyasada yer alan kömürlere göre daha uzun yanma süresine sahiptir

Nargile kafelerle birlikte evlerde de tercih edilen ürünümüzdür.

Sipariş Ver

SÖNMEZ KÜP NARGİLE KÖMÜRÜ

Nargile tutkunları için kaliteli nargile içimi son derece önemli bir konudur.  Keyif veren bir nargile içimi ile başta gelen etkenlerden biri şüphesiz nargile hazırlanırken kullanılan nargile kömürünün kalitesidir. Çünkü özenle seçilmiş, kaliteli kömür ile hazırlanan nargile bir nargile tutkunu için kalitesini fark ettirecek ve yaşattığı keyif bakımından tatminkâr olacaktır.

Bu kadar yüksek tatmini sıradan bir kömür markası elbette sağlamayacaktır. Çünkü sanılanın aksine nargile de kömür seçimi büyük önem arz etmektedir.  Tatmin noktasında şüphesiz adından bahsettiren marka sönmez Nargile Kömürüdür. Nargile kömürünün kalitesinin yanında cep dostu olması da tercih noktasında belirleyici olmaktadır. Ortaya koymuş olduğu kalitenin yanı sıra sunmuş olduğu kömür fiyatlarıyla da adından söz ettiren sönmez Nargile Kömürü bu noktada da nargile severlerin tercih noktası olmaktadır.  Nargile severler sönmez Nargile Kömürü ’nün kalite ve fiyatlandırma konusunda en iyisi olduğu konusunda ortak paydada buluşmaktadır.  Nargile severler sönmez Nargile Kömürü ’nün kalitesinin adresi olduğuna hemfikir.

Peki, ama kaliteli nargile içiminde etken olan tek şey kullanılan nargile kömürünün markası mıdır sadece? Kaliteli bir içim için sadece iyi olan bir nargile kömürüne sahip olmak yeterli midir? Elbette hayır. Etkenlerden bir tanesidir ama nargile kömür markasının adı tek başına yeterli değildir. Keza en iyi yanan nargile kömürü yine sönmez Nargile Kömürü ’nün bünyesinde yer almaktadır.  Ama tüm bunların yanında en iyi ve en kolay yanan kömür olsa dahi bilinmesi gereken nargile kömürünü doğru yakmaktır.  Genellikle piyasada nargile kömürü çeşitleri 3 tane yer almaktadır. Küp, yuvarlak ve Hindistan cevizi nargile kömürü.

Saydığımız üç nargile kömür çeşidinin içerisinde en kolay yanan kömür türü Royal Nargile Kömürü dediğimiz küp halinde olan nargile kömürüdür. Sönmez Küp Nargile Kömürü haricindeki diğer türler kimyasal içermektedir. Yakma esnasında küp nargile kömürü muhakkak bir ocak yardımı istemezken, saymış olduğumuz diğer kömür türleri (Hindistan cevizi ve ceviz kabuğu) yakma sırasında mutlaka bir ocak yardımı istemektedir. Sunmuş olduğu nargile kömürü fiyatları / performansı bakımından da adından son derece emin bir şekilde müşteri memnuniyeti bırakan Sönmez Nargile Kömürü saymış olduğumuz tüm bu nedenlerden dolayıdır ki, nargile kömürü denince akla gelen ilk isimlerden olmaktadır.