Marabu Nargile Kömürü

Güney Amerikadan ithal edilmektedir

Marabu nargile kömürü Marabu ağacından elenerek elde edilir

Piyasada kullanımı yoğun olan ve tercih edilen nargile kömürüdür.

Sipariş Ver

MARABU NARGİLE KÖMÜRÜ

Nargile kullanıcıları için keyif almak son derece önemli bir konudur. Nargile içmek için olanak veren işletmelerin başlıca tercih sebeplerinden biri nargile için sunulan alternatif nargile kömür çeşitliliğidir. Aslında önemli olan nargile içerken keyif almak olsa da bu keyfi de edebilmenin başlıca etkenleri vardır.

Ürün çeşitliliğinin yanı sıra önemli olan bir diğer faktör nargilenin hazırlanış aşamasında kullanılan kömür. Piyasada satışta olan üç çeşit kömür vardır. Bunlar; 

  • Küp Nargile Kömürü
  • Hindistan Cevizi ve Ceviz Kabuğu Nargile kömürü 
  • Parmak Nargile Kömürüdür.

Birçok insan nargile kömürünün kalitesine özen göstermez.  Oysa kaliteli bir nargile içimi için nargile kömürünün sahip olduğu kalite son derece önemlidir, sadece nargileyi doğru şekilde hazırlayıp yakmak yeterli olmayacaktır. Kullanılan kömürün kalitesi de ideal yakma halini elde edebilmek için önemlidir. Piyasada nargile kömüründe marka bakımından binlerce isim vardır. Ancak önemli olan kaliteyi yaşayıp,  yaşatabilmektir. Sadece nargileyi yakabilmek değil çünkü keyifli bir nargile içmenin yolu Kaliteli bir kömür kullanımından geçer. Piyasada bu anlamda birden fazla isim yer alsa da lider konumda olan markaların varlığı da inkâr edilemez. Türkiye’de kaliteli nargile kömürü denilince ilk akla gelenlerden biri de Marabu Nargile kömürü adındaki markadır. Rakiplerine göre fiyat ve performans anlamında da kullanıcılarını oldukça memnun bırakan Marabu Nargile Kömürü nargile severlerin keyifli anlarına eşlik eden, en iyi kalite arayışı için sayılabilecek markaların başında yer alıyor.   Piyasa üzerinde kalite adına sahip olduğu prestiji hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren aynı kararlılıkla sürdürüp koruyan Marabu Nargile Kömürü zirvedeki yerini kimseye bırakmıyor.

Bünyesinde sahip olduğu nargile kömürü çeşitliliğinin yanında, güncel nargile kömürü fiyatlarına oranla da tercih edilen Marabu Nargile Kömürü hem ekonomik hem de keyifli nargile içmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Nargile hazırlarken nasıl hazırlandığı büyük önem arz eder. Ancak bunun yanında kullanılan kömürün kaliteli olması da oldukça önemlidir.  Ancak sadece kalitesi de yeterli değildir. Her ne kadar en iyi yanan nargile kömürü aransa da, iyi bir nargile içimini deneyimlemek için kullanılan kömürün miktarı da oldukça önemlidir. Küp Nargile Kömürü kolaylıkla yanarken diğerleri mutlaka bir ocak yardımı ister.