Sönmez Mavi Kutu

Malezya’dan ithal edilmektedir

%100 Doğal üretim kömür,

Kömür üretimi esnasında ağaçlara zarar verilmez.

Endüstriyel üretimde kullanılmayan parçaların talaş haline getirilmesi ile elde edilir.

Kömürün yanma süresi ortalama 5-5,5 saattir

Yakma sırasında koku yapmaz kıvılcım çıkarmaz.

Yanarken is ve duman çıkarmaz

Tükeneceği son ana kadar yüksek ısı vererek yanar

Sipariş Ver

SÖNMEZ MANGAL KÖMÜRÜ

Nargile Kömüründe bir dünya markası olan Sönmezler hayatınızın en keyifli anlarında yaşadığınız keyif eşlik etmeye devam ediyor. Nargile keyfinizde en iyi arkadaşınız olan sönmez ailece yaptığınız barbekü toplarınızda da aileden biri olmak için ilk günkü gibi çalışmaya devam ediyor.

Hafta sonu eş dost ile birlikte düzenlediğiniz mangal keyiflerinizin başkahramanı olan sönmez Mangal Kömürü , mangal partilerinde de sergilediği yüksek performans ile adından söz ettirip, Mangal partileri için aranan oluyor. Piyasada mangal kömürü çeşitleri yer almaktadır. Bunlardan en fazla tercih edilenleri odun, meşe ve elleme kömürdür. Ancak bu çeşitler arttırılarak Pres Baget ve Delikli kömür de dâhil edilebilir.

Mangal yakılırken usul bilmenin yanı sıra bir başka önemli faktör vardır, İyi yanan bir kömür kullanmak. Mangal yakarken önemli olan etin istenilen kıvamda pişmesidir. Ancak sadece usul bilmek ve ateşi yakmak istenilen lezzeti yakalamak için yeterli olmayacaktır. İşte tam burada ateşi yakarken kullanılan kömürün kalitesi devreye girmektedir. Çünkü kömürün kalitesi ne kadar iyi olursa ateşten istenilen performansın alınması o kadar kolay olacak ve iyi bir ateşte lezzet daha iyi olacaktır.  Deyim yerinde ise kaliteli mangal kömürü eşittir kusursuz mangal keyfi demektir.

Mangal deyince ilk akla gelen olma özelliği ile sönmez Mangal Kömürü yaşattığı yüksek performans ile barbekü partilerinizin göz bebeği durumundadır. Mangal keyfi dostları bir araya getiren keyifli bir aktivite olmasının yanı sıra yapılan masraf sebebiyle özellikle kalabalık arkadaş gruplarında bazen göz korkutucu olabiliyor. 

Hem ekonomik bütçe isteyenlerin hem de mangal keyfinden ödün vermek istemediği durumlar için sönmez Mangal Kömürü yine kahraman gibi yetişiyor mangal sevenlerin imdadına. Piyasadaki mangal kömürü fiyatlarına istinaden daha ekonomik olması sebebiyle tercih edilmektedir.  Yine piyasasının en iyi yanan mangal kömürüne sahip olması sönmez Mangal Kömürünün tercih edilme sebeplerinden bir diğeri olmaktadır. İşte bu yüzden hem mangal keyfinden ödün vermeyenlerin hem de cebini düşünen mangal severlerin buluşma noktası sönmez Mangal Kömürüdür.