MARABU MANGAL KÖMÜRÜ

Güney Amerika’dan ithal edilmektedir.

Marabu Ağacından üretilmiştir.

Doğal yollarla elde edilmiştir

Piyasada bulunan odun kömürleri içinde en çok tercih edilendir

Piyasadaki diğer kömürlere göre daha uzun yanma süresine sahiptir

Tükeneceği son ana kadar yüksek ısı verir

Sipariş Ver

MARABU MANGAL KÖMÜRÜ

Marabu Mangal Kömürü mangal keyifleriniz de başrol olmaya devam ediyor. Kalitede öncülüğü bir başka kimseye vermeyen Marabu Mangal Kömürü yüksek kalite ile mangalda keyfinizi zirveye çıkarmakta oldukça yüksek olan iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Mangal keyfinizde lezzet için tüm mangal severlerin tercihi olan Marabu Mangal Kömürü ailece yaptığınız barbekü toplantılarınızda performansıyla sahip olduğu birinciliği kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor. Star Barbeque Briquet Mangal Kömürünü tercih eden mangal severlerin güvenini kaybetmemek için kurulduğu ilk günden itibaren aynı ciddiyetle en iyi performansı yaşatmak tercih edilen olmak değil daha sonrasında da sahip olduğu yeri korumak için var gücüyle çalışmaktadır. Çünkü asıl önemli olan sadece hafta sonu eş dost ile birlikte düzenlediğiniz mangal keyiflerinizin başkahramanı olan Marabu Mangal Kömürü, mangal partilerinde de sergilediği yüksek performans ile adından söz ettirip, Mangal partileri için aranan oluyor. Piyasada çeşitli mangal kömürü çeşitleri yer almaktadır.

 

Bunlardan en fazla tercih edilenleri odun, meşe ve elleme kömürdür. Ancak bu çeşitler arttırılarak Pres Baget ve Delikli kömür de dâhil edilebilir. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki piyasada yer alan diğer kömür türlerine göre Marabu Mangal Kömürü kolayca yanmaktadır.

Mangal yaparken usul bilmenin yanı sıra bir başka önemli faktör vardır, İyi yanan bir kömür kullanmak. Mangal yakarken önemli olan etin istenilen kıvamda pişmesidir. Ancak sadece usul bilmek ve ateşi yakmak istenilen lezzeti yakalamak için yeterli olmayacaktır. İşte tam burada ateşi yakarken kullanılan kömürün kalitesi devreye girmektedir. Çünkü kömürün kalitesi ne kadar iyi olursa ateşten istenilen performansın alınması o kadar kolay olacak ve iyi bir ateşte lezzet daha iyi olacaktır.  Deyim yerinde ise kaliteli mangal kömürü eşittir kusursuz mangal keyfi demektir.

Mangal deyince ilk akla gelen olma özelliği ile Marabu Mangal Kömürü yaşattığı yüksek performans ile barbekü partilerinizin göz bebeği durumundadır. Mangal keyfi dostları bir araya getiren keyifli bir aktivite olmasının yanı sıra yapılan masraf sebebiyle özellikle kalabalık arkadaş gruplarında bazen düşündürücü Hem ekonomik bütçe isteyenlerin hem de mangal keyfinden ödün vermek istemediği durumlar için Star Barbeque Briquet Mangal Kömürü yine kahraman gibi mangal severlerin aradıkları lezzeti bulmalarına yardımcı oluyor. Piyasadaki mangal kömür fiyatlarına istinaden daha ekonomik olması sebebiyle tercih edilmektedir.  Yine piyasasının en iyi yanan kömürüne sahip olması Marabu Mangal Kömürü ’nün tercih edile sebeplerinden bir diğeri olmaktadır. İşte bu yüzden hem mangal keyfinden ödün vermeyenlerin hem de cebini düşünen mangal severlerin en iyi lezzet için tek adresi Marabu Kömürüdür. Tüm bu saydığımız özelliklerinden ayrı olarak piyasanın en iyi yanan mangal kömürüne sahip olmakta Marabu Mangal Kömürünü ayrıcalıklı kılıyor. Çünkü sağladığı lezzetten ayrıca değerlendirildiğinde ( fiyat değerlemesi olarak ) yine Marabu Mangal Kömürü tercihte ön plana çıkıyor. Çünkü verdiği keyif bir yana cüzdan dostu olması da mangal severler tarafından dikkate alınan bir özellik.