Bioten Briket Mangal Kömürü

(Bioten Briquet Mangal Kömürü)

Malezya’dan ithal edilmektedir

%100 Doğal üretim kömür,

Kömür üretimi esnasında ağaçlara zarar verilmez.

Endüstriyel üretimde kullanılmayan parçaların talaş haline getirilmesi ile elde edilir.

Kömürün yanma süresi ortalama 5-5,5 saattir

Yakma sırasında koku yapmaz kıvılcım çıkarmaz.

Yanarken is ve duman çıkarmaz

Kanserojen Madde içermez

Tükeneceği son ana kadar yüksek ısı vererek yanar

Kapalı mekanlarda rahatlıkla kullanılır

Ağırlığının %5 i kadar kül bırakır.

Gün boyu kullanımlarda diğer kömürlere göre çok daha verimli ve hesaplıdır.

Sipariş Ver

Bioten Briket Mangal Kömürü

Mangal keyiflerinizin vazgeçilmezi ve tüm mangal sevenlerin ortak adresi olan Bioten Briquet Mangal Kömürü yüksek kalite ile mangalda keyfinizi zirveye çıkarmakta oldukça yüksek olan iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Mangal keyfinizde lezzet için tek tercih olan Bioten Briket Mangal Kömürü ailece yaptığınız barbekü toplantılarınızda performansıyla kendini kanıtlamaya geliyor. Mangal severlerin güvenini kaybetmemek için kurulduğu ilk günden itibaren aynı ciddiyetle en iyi performansı yaşatmak tercih edilen olmak değil daha sonrasında da sahip olduğu yeri korumak için var gücüyle çalışmaktadır. Çünkü asıl önemli olan sadece Hafta sonu eş dost ile birlikte düzenlediğiniz mangal keyiflerinizin başkahramanı olan Bioten Briket Mangal Kömürü, mangal partilerinde de sergilediği yüksek performans ile adından söz ettirip, Mangal partileri için aranan oluyor. Piyasada çeşitli mangal kömürü çeşitleri yer almaktadır. Bunlardan en fazla tercih edilenleri odun, meşe ve elleme kömürdür. Ancak bu çeşitler arttırılarak Pres Baget ve Delikli kömür de dâhil edilebilir.

Mangal yakılırken usul bilmenin yanı sıra bir başka önemli faktör vardır, İyi yanan bir kömür kullanmak. Mangal yakarken önemli olan etin istenilen kıvamda pişmesidir. Ancak sadece usul bilmek ve ateşi yakmak istenilen lezzeti yakalamak için yeterli olmayacaktır. İşte tam burada ateşi yakarken kullanılan kömürün kalitesi devreye girmektedir. Çünkü kömürün kalitesi ne kadar iyi olursa ateşten istenilen performansın alınması o kadar kolay olacak ve iyi bir ateşte lezzet daha iyi olacaktır.  Deyim yerinde ise kaliteli mangal kömürü eşittir kusursuz mangal keyfi demektir.

Mangal deyince ilk akla gelen olma özelliği ile Bioten Briquet Mangal Kömürü yaşattığı yüksek performans ile barbekü partilerinizin göz bebeği durumundadır. Mangal keyfi dostları bir araya getiren keyifli bir aktivite olmasının yanı sıra yapılan masraf sebebiyle özellikle kalabalık arkadaş gruplarında bazen düşündürücü Hem ekonomik bütçe isteyenlerin hem de mangal keyfinden ödün vermek istemediği durumlar için Bioten Briket Mangal Kömürü yine kahraman gibi mangal severlerin aradıkları lezzeti bulmalarına yardımcı oluyor. Piyasadaki mangal kömür fiyatlarına istinaden daha ekonomik olması sebebiyle tercih edilmektedir.  Yine piyasasının en iyi yanan mangal kömürü ne sahip olması Bioten Briquet Mangal Kömürünün tercih edile sebeplerinden bir diğeri olmaktadır. İşte bu yüzden hem mangal keyfinden ödün vermeyenlerin hem de cebini düşünen mangal severlerin en iyi lezzet için tek adresi Bioten Briquet Mangal Kömürüdür.